Darmowa dostawa od 1,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2018-02-28

Targi ogrodnicze Gardenia 2018

Święto ogrodnictwa w środku zimy
Gardenia 2018

 
Trudno jest producentom roślin pokazać swój materiał w lutym i to jeszcze przy siarczystych mrozach. Ale dali radę. Na hali poświęconej szkółkarzom można było na chwilę poczuć wiosnę. Aż się chce wyjść do ogrodu. Choć teraz raczej z kilofem niż łopatką...

Miła atmosfera, wszyscy uśmiechnięci i gotowi do sezonu wiosennego. Kolejny dowód na to, że branża ogrodnicza skupia pozytywnych ludzi, kochających zieleninę, którzy potrafią zwolnić tempo i doceniać codzienność, Slow Life ... Może pokora wynika z trudnego klimatu w naszej części świata, który determinuje Świat ogrodniczy ?

Poranną kawę wypiliśmy na spotkaniu z przemiłą Anitą Sokołowską, którą poza wielkim ekranem, widzimy w spotach promujących storczyki i ich pielęgnację nawozami Compo.

Rośliny, nawozy, środki ochrony roślin, opryskiwacze, donice, mała architektura ogrodowa, technologia stawowa i fontannowa, narzędzia i wiele innych produktów do ogrodu.

Jeżeli nie zdążyliście tam być - nic straconego, większość asortymentu znajdziecie w naszym Centrum Ogrodniczym w Olsztynie :)

pixel