Darmowa dostawa od 1,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Serwis Zielen24.pl jest internetową platformą sprzedaży Centrum Ogrodniczego Zieleń-Bogusławscy zlokalizowanego w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 14A.

Sprzedaż w internetowym sklepie Zielen24.pl prowadzona jest równolegle ze sprzedażą stacjonarną w olsztyńskim Centrum Ogrodniczym, co oznacza, że wszystkie towary oferowane w sklepie zielen24.pl dostępne są również w stacjonarnym Centrum Ogrodniczym.

Spółka Zieleń-Bogusławscy jest rodzinną firmą prowadzącą działalność na rynku ogrodniczym od 1991 roku. Początkowo oferowała usługi ogrodnicze w zakresie urządzania i pielęgnacji terenów zieleni, a od 1994 roku rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż artykułów ogrodniczych w ramach wybudowanego Centrum Ogrodniczego Zieleń-Bogusławscy.

 Obecnie Centrum Ogrodnicze Zieleń-Bogusławscy oferuje gamę ponad 20 tysięcy produktów dla domu i ogrodu zaprezentowanych na 1500m2 powierzchni sprzedaży w centrum stolicy Warmii i Mazur.Od 2007 roku promujemy swoje produkty na terenie całego kraju za pośrednictwem sklepu internetowego Zielen24.pl. Duże zaangażowanie w jakość obsługi naszych klientów internetowych skutkowało dużym zainteresowaniem tą formą zakupów w wyniku czego sklep Zielen24.pl zyskał pokaźne grono stałych klientów. Dbając o najwyższą jakość usług i wygodę naszych klientów, w 2013 roku przygotowaliśmy nową, bardziej przejrzystą wersję sklepu Zielen24.pl, nad której rozwojem nieustannie pracujemy.Kładziemy najwyższy nacisk na jakość oferowanych przez nas produktów i ich różnorodność. Wykonanie tego zadania możliwe jest dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami branży ogrodniczej na świecie. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich producentów jak m.in.:

 

 

         
pixel