Darmowa dostawa od 1,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria Cub Cadet

( ilość produktów: 11 )

Traktorki, które znajdują się w naszej ofercie, można wykorzystywać do koszenia trawników... ale co by było, gdyby istniała możliwość zwiększenia funkcjonalności tych urządzeń? Otóż jest taka opcja i służą do tego celu akcesoria do traktorka cub cadet, których zastosowanie spowoduje, że traktorków będzie można używać również w innych sytuacjach. Staną się one wielofunkcyjnymi maszynami w ogrodach o szerokim zastosowaniu. Tak więc warto przyglądnąć się szczegółowo na oferty akcesoriów cub cadet na tej stronie.

CUB CADET akcesoria - jak można je wykorzystać?

Dokupując poszczególne elementy do traktorka Cub Cadet, można przekształcić tę maszynę do koszenia trawy na przykład w sprzęt do odśnieżania zarówno podjazdu w ogrodzie przy domu prywatnym, czy też w dowolnym innym miejscu (również publicznym). Wystarczy zastosować tutaj łańcuchy na koła oraz dokupić pług do odgarniania śniegu.

Jeśli istnieje potrzeba np. wysiewu trawy na nowo przygotowywanym terenie (utworzenia nowego trawnika, ogrodu...) - można dokupić siewnik do swojego traktorka i wzbogacić w ten sposób to urządzenie o kolejną funkcję.

Posiadając traktorek Cub Cadet bez kosza, w wielu sytuacjach przydatna może okazać się "zamiatarka do trawnika", którą można do niego podpiąć, dzięki czemu będzie zbierała z trawnika skoszoną trawę, liście i wszystko, co się na nim znajduje.

Tak więc akcesoria do traktorka cub cadet pozwalają przekształcić tę maszynę w wielosezonowy sprzęt wykorzystywany do różnych celów.

Inne przydatne akcesoria cub cadet

Na stronie tej kategorii znajdziecie Państwo również innego typu akcesoria marki Cub Cadet, przykładowo związane z robotami koszącymi (kosiarkami robotycznymi) - są to przewody sygnałowe dla tych urządzeń, szpilki do mocowania przewodów, czy też daszki do ochrony stacji dokującej przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi w postaci deszczu lub nadmiernie mocnego słońca.

Wszelkie produkty widoczne tutaj, pozwalają na "rozbudowę" już posiadanych maszyn marki Cub Cadet o dodatkowe opcje ich wykorzystania, jak również wspomagają ich prawidłowe funkcjonowanie na określonych terenach.

pixel