Darmowa dostawa od 1,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Krzesła ogrodowe Nardi

( ilość produktów: 275 )

Nie ma nic bardziej przyjemnego niż spędzanie czasu z rodziną w ogrodzie pełnym pięknych kwiatów, prawda? Wykorzystaj krzesła ogrodowe Nardi do stworzenia unikalnej aranżacji na dworze i ciesz się jej wspaniałym wyglądem.

Krzesła ogrodowe Nardi: różnorodna kolorystyka dostępna od zaraz

Trendy ogrodnicze na ten rok wyraźnie pokazują, że wśród najbardziej topowych barw do ogrodu w aranżacjach najczęściej pojawiają się szarości oraz biel. W asortymencie sklepu są dostępne krzesła ogrodowe Nardi w nowoczesnych barwach. Ponadto jest też wiele interesujących modeli w klasycznym antracycie, zgaszonych różach i bardziej ekstrawaganckich barwach do ogrodu jak królewski błękit oraz słoneczna żółć. Tą ostatnią szczególnie warto łączyć z kolorem szarym, więc jeżeli w ogrodzie stoi już szara kanapa, warto postawić na fotele o bardziej energetycznym charakterze.

Jakie krzesła Nardi do altanki?

Nardi krzesła doskonale nadają się do altanki. Przy drewnianym stole szczególnie korzystnie mogą wyglądać fotele z poduszkami posiadającymi pikowania. Świetną opcją do altanki są także ławki Nardi Net w stylu vintage oraz fotele Nardi Folio z żywicy syntetycznej z opcją rozbudowania do fotela bujanego. W przypadku małej przestrzeni doskonałą opcją mogą być krzesła na wysokich nóżkach z wygodnymi podłokietnikami. Jeżeli altanka jest duża, doskonałym uzupełnieniem do krzeseł będzie stanowić narożna sofa modułowa z poduszkami, dzięki którym cała aranżacja nabierze przytulności.

Trendowe modele mebli na przyjęcie do ogrodu

Przygotowywanie przyjęcia w ogrodzie wymaga odpowiedniego wyposażenia. Krzesła ogrodowe Nardi doskonale nadają się na taką okazję. Marka oferuje wiele ciekawych, designerskichmodeli, które dobrze sprawdzą się na przyjęciu. W asortymencie dostępne są klasyczne ciemnoszare krzesła ogrodowe oraz kolorowe. Przy dużej liczbie gości warto postawić na zgrabne modele z wysokimi nóżkami. W przypadku równomiernego rozmieszczenia gości przy mniejszych stolikach dobrą opcją będą klasyczne ogrodowe krzesła restauracyjne bez podłokietników.

pixel