Darmowa dostawa od 1,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Środki grzybobójcze

( ilość produktów: 48 )

Każdy doświadczony ogrodnik wie, że prędzej czy później jego rośliny mogą stać się ofiarą różnego rodzaju grzybów chorobotwórczych. Przyczyn tego stanu może być wiele: niedobór składników mineralnych, nadmierne nawożenie azotem, niedobór światła, zbyt ciasto posadzone rośliny, zbyt duża wilgoć czy nawet spore wahania temperatury powietrza. Niezależnie od przyczyn i rodzaju roślin, które zostały zaatakowane, niezbędne jest zaaplikowanie preparatu grzybobójczego do roślin.

Środki grzybobójcze na drzewa owocowe

Klienci naszego sklepu mogą wybierać w szerokiej gamie środków grzybobójczych dla roślin i warzyw, oferowanych w opakowaniach odpowiednich do małych jak i dużych ogrodów. Posiadamy preparaty renomowanych producentów, które charakteryzują się sprawdzonym działaniem oraz wysoką skutecznością, a przy tym posiadają wszystkie odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa i stosowane zgodnie z zaleceniami są bezpieczne dla roślin i ich otoczenia. Wśród produktów można znaleźć polecane środki grzybobójcze na drzewa owocowe. W tej kategorii posiadamy specyfiki takie jak: Syllit 65 WP SUBSTRAL, Evisol TARGET, Miedzian 50 WP TARGET, Zato 50 WG BAYER czy Topas 100 EC TARGET. Będą one pomocne przy zwalczaniu porażenia drzew przez np.: kędzierzawość liści brzoskwiń, parcha jabłoni i gruszy, zarazę ogniową czy szarą pleśń. Ponadto w naszym sklepie można dostać maści ogrodnicze, które zabezpieczają rany drzew i krzewów przed działaniem niechcianych patogenów.

Środki grzybobójcze użyteczne w domu i w ogrodzie

W uprawach amatorskich, domowych stosunkowo często dochodzi do zakażeń grzybami chorobotwórczymi. Dlatego niezbędne jest zastosowanie preparatów grzybobójczych do roślin doniczkowych, ozdobnych czy warzyw. Pomogą one zarówno zapobiegać powstawaniu grzybic, jak i powstrzymać ich rozwój. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się bujnymi roślinami i wspaniałymi plonami. Nasz sklep posiada środki grzybobójcze dla roślin, które nadają się do wielu zastosowań. Osoby borykające się z różnego rodzaju chorobami trawnika szczególnie ucieszy fakt, iż nasz sklep posiada w ofercie fungicydy do trawnika. Na szczególną uwagę zasługuje Polyversum do trawnika marki Target. Środek ten zawiera zarodniki grzyba, który jest pasożytem niektórych gatunków szkodliwych grzybów. Jest on w pełni bezpieczny i nie szkodzi ani pszczołom, ani innym zwierzętom.

pixel