Darmowa dostawa od 1,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Roboty koszące Cub Cadet

( ilość produktów: 1 )

Nowoczesny dom i ogród wymagają zastosowania innowacyjnych rozwiązań w kwestiach organizacyjnych oraz porządkowych. Cub Cadet roboty koszące to sprzęt, który zadba o wyjątkowy wygląd trawnika, a dzięki rozbudowanej aplikacji mobilnej możesz w każdej chwili skontrolować pracę swojego urządzenia. Pozwól sobie na chwilę relaksu i ciesz się precyzją oraz dokładnością koszenia na najwyższym poziomie!

Cub Cadet roboty

Roboty koszące Cub Cadet to urządzenia wykonane z solidnych oraz trwałych materiałów, dzięki czemu nie musisz się obawiać o ich krótką żywotność. Rozbudowane systemy sterujące oraz odpowiednio wyprofilowana obudowa pozwalają dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca, a roboty skutecznie przycinają trawnik równo z krawędziami. Poprzez zastosowanie trybu SmartMow roboty koszące Cub Cadet zamiast nagłego skręcania zawracają łagodnym łukiem, co pozwala zaoszczędzić czas i baterię, a koszenie staje się bardziej efektywne. Dodatkowo część urządzeń została wyposażona w zaawansowane czujniki deszczu, które podczas ulewy zawrócą kosiarkę do bazy i zapobiegną koszeniu mokrej trawy. Urządzenia mogą być obsługiwane przy pomocy innowacyjnej aplikacji mobilnej, która może zostać zainstalowana na naszym smartfonie lub tablecie, dzięki czemu robot koszący Cub Cadet będzie zawsze pod stałą kontrolą. Bliska współpraca firmy Cub Cadet z marką Robomow skutkuje zastosowaniem technologii rozwijanej już od 20 lat. Dzięki temu możesz powierzyć pracę przycinania Twojego trawnika robotowi Cub Cadet, a czas zaoszczędzony w tej sposób poświęcić na inne przyjemności.

Roboty koszące Cub Cadet cena

Cena robotów koszących od firmy Cub Cadet jest uzależniona od modelu, który wybierzemy i waha się od 3599 do 12199 złotych . Poszczególne egzemplarze różnią się od siebie szerokością koszenia, wydajnością oraz mocą. Decydując się robota koszącego Cub Cadet w najwyższej cenie otrzymamy dodatkowe funkcje, takie jak chociażby specjalny system szyfrujący, który pozwoli na uruchomienie urządzenia jedynie po wpisaniu ustalonego przez nas wcześniej kodu PIN. Roboty z niższej półki cenowej charakteryzują się mniejszym efektywnym obszarem koszenia w porównaniu do droższych modeli i są przeznaczone do ogrodów o mniejszym metrażu.

pixel