Darmowa dostawa od 1,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2019-03-01

Ogrodniku, rusz się ! ...do ogrodu

Przygotujmy ogródek do siewu
 


Wiosenne prace ogrodowe rozpoczynamy od podstawy, czyli gleby. Moim corocznym zestawem regeneracji gleby w warzywniku jest:
Tak, tak najgorsze jest przekopywanie, ale dla leniwców są przecież glebogryzarki, które spulchnią i wymieszają grunt za nas. Ja jednak pozostaję przy szpadlu prostym, bo hmmm... po prostu mi się chce - w końcu to pierwsza praca po zimie:)

Potem czas na przemyślenia i planowanie rodzaju warzyw - choć zwykle i tak zmieniam zdanie podczas wyboru nasion w Centrum Ogrodniczym. Wiadomo, że pewniakami są:
zwykle ten skład zapełnia całe moje poletko, ale przecież jak oczy widzą ten ogrom nasion to wpadają dodatkowe jak: nasiona selera, nasiona papryki, nasiona cukinii, nasiona dyni i w ten sposób ten malutki warzywniczek z roku na rok powiększa się o kolejne metry...  niedługo do przekopywania już nawet glebogryzarka nie wystarczy tylko ciągnik z pługiem ;)

Mając przekopany i wyrównany ogródek mogę spokojnie czekać do pierwszych cieplejszych, wiosennych nocy. A w tym czasie zabieram się za przygotowanie rozsady na domowym parapecie :)ogrodniku przygotuj swój się do pracy po zimie


Polecane

Marchew AMSTERDAM Polan

Marchew AMSTERDAM Polan

3,20 zł brutto/1szt.
Rzodkiewka CARMEN Polan

Rzodkiewka CARMEN Polan

3,20 zł brutto/1szt.
Marchew Karotela Vilmorin

Marchew Karotela Vilmorin

6,90 zł brutto/1szt.
Burak Czerwona Kula 2 BIO

Burak Czerwona Kula 2 BIO

6,60 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 7,20 zł/1szt.Cena regularna 7,20 zł brutto/1szt.
pixel